Dima & Dasha

BETTER TOGETHER

Бути разом – це не просто тримаються за руки та жити під одним дахом. Бути разом – це ухвалювати спільні рішення. Наприклад, готуючись до свого весілля ;).
Шалено раді, що першим рішенням Даші та Діми, щодо їхнього свята, був вибір агентства «Адам і Єва». Тому що у нас з ними трапилося кохання з першої зустрічі.
Відчувши пару, ми відтворили їхні мрії вже у перших ескізах. Як це втілилося у декорі – ви можете бачити на фотографіях. Об’ємні повітряні композиції з пампасної трави, ніжність квітів у пастельній палітрі, благородний блиск «рожевого золота», романтика свічок і затишний текстиль.

Але був один момент, з яким Даша та Діма спочатку не погоджувалися. А ми зробили все, щоб переконати їх. І вони ухвалили спільне рішення з нами погодиться :).
Як сучасні зайняті люди, ця пара цінує час. І тому їм здавалося, що фотосесія ранкових зборів – це надто суєтно та складно. Але ми з фотографами знайшли потрібні слова, щоби донести цінність таких кадрів. Крім того, до весілля навіть відзняли дуже зворушливу love story. І тепер у сімейних архівах Даші та Діми є не лише фото- та відеоспогади самої урочистості, а й портрет їхнього кохання…

Не просто йти за бажаннями клієнта, а й дбайливо уберегти його від можливих помилок – це також наша робота. Бути разом у бажанні зробити все ідеально – це важливо.