Літній фльор

«А що якщо дощ?», – часто запитують пари, які приходять в наше агентство. І тоді ми показує їм цю теплу і світлу історію. Весілля Ліани і Дмитра – про те, що справжня любов завжди знайде спосіб охопити сімейне свято від негоди найніжнішим шовком … Навіть якщо банкет планувався під відкритим небом.

Діалог – це важливо

А питання – це природно. Ми дуже любимо, коли молодята ще на першій зустрічі задають багато питань. Саме така залученість Ліани і Дмитра допомогла нам відчути їх мрії і бажання. В результаті, вже з першого діалогу народилася ідея, якою має бути локація цього весілля.

Під відкритим небом

Отже, ми запропонували Ліані і Дімі провести їх камерне весілля(на 25 осіб) під відкритим небом: в казковому місці за містом. Ось тільки вживу цю красу не показали . Оскільки підготовка почалася взимку, а сезонна локація відкривалася в травні. Так, ви правильно зрозуміли: молоді затвердили місце весілля, навіть не побувавши там! Весь концепт ми розробляли по фотографіях, не бачачи локацію наживо.

Милуючись серпанком дощу ...

Спочатку банкет планувався на газоні. Але для локацій під відкритим небом наше агентство завжди готує варіант «Б» на випадок дощу. На цьому святі їм довелося скористатися. Стіл молодих і стіл гостей, велкам і фотозони ми розмістили на терасі … Але в підсумку вийшло дуже романтично і концептуально: елементи декору, флористика, дерев’яні меблі чарівно поєднувалися з терасовим покриттям. І можливо, без літнього флеру з дощу все не було б так по-особливому красиво і затишно.