Перейти до вмісту

Про агентство

Перше у світі кохання народилося у раю.

І сьогодні, щоб відчути своє щастя, насолодитися ним сповна, закоханим потрібен Едем – атмосфера легкості, краси і безтурботності…

Особливо в день весілля!

Рай для найважливішого свята створює весільне агентство «Adam&Eva»!

Насолоджуйтесь своїм святом! А всі турботи ми візьмемо на себе. Наша агенція надає весільні послуги повного циклу: від створення концепції до організації весільної подорожі.
Насолода
Засновниця і директор «Adam&Eva» Аліна Горшкова закінчила курс «Весільний розпорядник – професія мрії» у весільній школі Саші Дергоусової – одного з найавторитетніших і найталановитіших івенторів в Україні. У нашому портфоліо – безліч успішних і цікавих проектів, весілля, дівич-вечори, love story в Таїланді. У нас є знання, професіоналізм і досвід, а тому ви можете бути впевненими у високому рівні і якості наших послуг.
Якість
Для стильного весілля у нас є не тільки почуття стилю, але й особливі можливості. Ексклюзивно для клієнтів «Adam & Eva» студія Disperia надає авторський предметний і світловий дизайн. Що б ми з вами не придумали для вашого свята – ми завжди знайдемо спосіб зробити це реальністю!
Стиль
Наша команда не просто організовує весілля. Ми створюємо атмосферу легкості і безтурботності, щоб ви могли відчути своє щастя сповна! «Adam & Eva» – це рай на землі для вашого найважливішого свята.
Рай на землі

Вітаю щасливих і закоханих!

Так, вас :). Так як сподіваюся, що на наш сайт весільної агенції ви зайшли не випадково, а тому що у вас є справжнісінький щасливий привід: весілля! І цей же привід стане причиною нашого з вами знайомства в недалекому майбутньому.

А поки давайте знайомитися заочно. Я – Аліна Горшкова, засновниця і директор весільної агенції Адам і Єва. Але це не головне про мене. Значно важливіше те, що у мене, як і у вас, є мрії і прихильності. Я люблю подорожувати, насолоджуватися живими джаз-концертами і розчинятися в обіймах коханого – свого чоловіка. Так, я теж колись була нареченою! І це мій найцінніший і найважливіший досвід як весільного фахівця. Тому що я не уявляю, а ЗНАЮ всі ваші почуття, переживання, хвилювання і мрії. Здавалося б, спланувавши і організувавши десятки весіль, до цього можна було б вже звикнути. Але, на щастя, кожне нове знайомство з новими нареченою і нареченим пробуджує в мені це солодке почуття підготовки до чогось особливого, чарівного і неймовірного…

«Хіба одного бажання, навіть дуже щирого, досить для професійної підготовки до весілля?», – резонно запитаєте ви. Згодна, мало. Потрібні професійні знання. Тому перед створенням агенції, я пройшла курси весільних розпорядників в найкращій школі такого профілю – школі Саші Дергоусової.

Ще потрібна згуртована команда однодумців, творчих і відповідальних людей, яким можна довіряти і які живуть спільною ідеєю. Мені пощастило… Точніше, я до цього прагнула і створила саме таку команду Adam&Eva, якою я дуже пишаюся і з якою я готова братися за найсміливіші мрії наших клієнтів!

А ще для дійсно якісної організації весілля потрібен досвід. Причому не стільки кількісний, скільки якісний. Я говорю про цікаві, концептуальні весілля, церемонії на екзотичних островах і про незвичайні свята. І я щаслива, що в історії нашого агентства саме такі проекти: неординарні, душевні, креативні і створені під характер кожної пари, їх історію, їх любов.

Цікаво було б подивитися? Запрошуємо до нас в гості погортати портфоліо за чашкой ароматного чаю або кави… Ця зустріч ні до чого вас не зобов’язує, ми не збираємося нав’язувати вам свої послуги. Але нам точно буде про що поговорити! 😉 І якщо ми вам сподобаємося, то з цього знайомства почнеться захоплююча подорож до мрії про ваше неймовірне весілля!

 

Аліна Горшкова

Як ми створюємо весілля (backstages)

Отже, ви обираєте організатора для свого весілля. По суті, ви відкрили вакансію, зайняти яку хотіли б багато кандидатів. І так, весільна агенція «Adam & Eva» – один з претендентів. Ми хочемо, щоб ви запросили нас на співбесіду – і ми дізналися більше один про одного, відчули взаємну довіру і розуміння з перших секунд. Але ми також знаємо, наскільки ці секунди для вас дорогі, коли ви готуєтеся до свого важливого свята. А тому ще до нашої з вами особистої зустрічі, ми готові пройти віртуальну співбесіду і відповісти на ваші запитання як від вимогливого роботодавця вже зараз.

Яку якість весільного організатора ви вважаєте найважливішою?
відповідальність це перший принцип роботи нашого агентства


Відповідальність – як глибоке розуміння того, що клієнт довіряє тобі дуже і дуже важливу частину своєї сімейної історії. І завдання виправдати цю довіру – понад усе. Відповідальний весільний організатор завжди приходить на зустрічі вчасно, все виконує в строк і неодмінно слідує своєму слову, чого б йому це не коштувало – сну, фінансів, особистих інтересів. Тому що весілля не можна повернути по гарантії, доробити або переробити ... На його ідеальне виконання дається один шанс, і тільки. Ось чому відповідальність – це головний критерій, за яким ми підбираємо свою команду і весільних підрядників для вашого свята.

Як ви оцінюєте свій професійний рівень?
наш другий принцип професійний підхід


Так, ми працюємо для того, щоб втілити ваші весільні мрії в реальність. І ні, ми не потураємо абсолютно всім примхам клієнтів, а пропонуємо тільки грамотні і життєздатні рішення. Тому що, наймаючи нас як свого весільного організатора, ви отримуєте також в нашій особі компетентного і досвідченого порадника. Ми - ваша страховка від неправильних дій, необґрунтованих витрат і помилок. Ми будемо чесні і відкриті з вами в усіх питаннях: від декору до бюджету.

Бажання клієнтів – закон?
чесність - третій принцип нашого агенства


Так, ми працюємо для того, щоб втілити ваші весільні мрії в реальність. І ні, ми не потураємо абсолютно всім примхам клієнтів, а пропонуємо тільки грамотні і життєздатні рішення. Тому що, наймаючи нас як свого весільного організатора, ви отримуєте також в нашій особі компетентного і досвідченого порадника. Ми - ваша страховка від неправильних дій, необґрунтованих витрат і помилок. Ми будемо чесні і відкриті з вами в усіх питаннях: від декору до бюджету.

Якщо ми захочемо таке саме весілля як у вашому портфоліо, ви його зробите?
наш четвертий принцип - ексклюзивність


Ні. Ми можемо створити для вас свято в схожому стилі, кольорах або з такими ж матеріалами. Але ми ніколи не погодимося створювати для вас копію чужого весілля. Це було б несправедливо по відношенню і до попередніх клієнтів, і до вас. Ви гідні тільки свого, особливого і неповторного свята, з вашою історією і вашим характером.

Весільна справа для вас це в першу чергу бізнес чи спосіб самореалізації?
любов - п'ятий принцип нашої роботи


Ми вважаємо, що організація весілля - це особливий вид мистецтва. У ньому багато творчості і натхнення, а також багато праці і рутинної технічної роботи. Але найголовніше - в ньому багато емоцій, живих, справжніх, щирих. Бачити вашу радість і щастя, бути причетними до вашого чарівного свята для нас дуже важливо і цінно.

Ми цілком закохані в те, що робимо. І вважаємо, це основою успіху і добробуту. Ми працюємо для любові і з любов'ю.

Попередній слайд
Наступний слайд