Перейти до вмісту

Art in Love

Він – переможець проекту «Топ-модель по-українські». Вона – переможниця шоу «Холостяк-8». Коли ці фото з’явилися в мережі, преса заіскрилася гучними заголовками про весілля Самвела Туманяна та Іванни Гончарук. І нам, зізнатися, було досить приємно, що наш творчий експеримент прийняли за справжнє свято! Значить, все вийшло по справжньому.

Очікування - результат

В цьому проекті ми хотіли показати, в першу чергу, якою різноманітною може бути весільна палітра. Яскраві поєднання, соковиті відтінки, художність у флористиці – це красиво! Якщо подано зі смаком і в гармонії з формами. Про форми та геометрії, до речі, хочеться сказати окремо. Ви звернули увагу на незвичайні конструкції зони церемонії? А на президію молодих? Ми не стверджуємо, що ось тільки так модно. Класичний декор завжди поза часом. Проте, радимо подумати про справжній мінімалізм з відтінком арт-деко. Якщо вам подобалося, то чому ви себе стримуєте? Нам сподобалося, як всі наші ідеї обіграли моделі. Саме з їх появою на знімальному майданчику все заграло в потрібних емоціях! Посмішки, погляди, обійми, стильні вбрання … Працювати з професіоналами – це завжди задоволення.

Для чого ми це зробили

«У нас і так гарне портфоліо за роки роботи», – говорив прагматизм. «Давайте відпочинемо перед сезоном», – шепотіла лінь. Але наше прагнення творчості було голосніше і переконливіше. Це як у дизайнерів: є прет-а-порте (одяг масового призначення) і є від кутюр (вишукування високої моди, де політ фантазії модельєра нічим не обмежений). Так, ми і на реальних весіллях пропонуємо сміливі рішення, і наші пари погоджується на незвичайні концепти. Але! Творити поза відносинами «організатор – молодята» дуже необхідно, щоб залишатися в тонусі і постійно зростати!