Перейти до вмісту

Black and white

Багато про це мріють, але мало хто наважуються. А Сергій і Вікторія зважилися – і запросили на своє весілля чорний колір!

Втім, їх свято відрізнялося не тільки палітрою. Зміна локації і дати, шалено сміливі декорації – все це незвичайна історія, написаної «чорним по білому», красивим почерком.

Весілля перенесли на півроку

Вікторія та Сергій прийшли в агентство «Адам і Єва» за півроку до весілля. Прийшли з мрією про елегантне свято в стильному чорному кольорі. Натхнення кипіло, ми готувалися. Але весна 2020 все змінила. Довелося перенести дату весілля на осінь, шукати нову локацію, погоджувати графіки підрядників і гостей … Загалом, роботи і переживань додалося. Але до слова, Віка і Сергій в цих обставинах трималися як справжня команда!

Унікальна зона церемонії

Авторські прикраси церемонії облетіли весь весільний інстаграмм України. Висота більше 3 м, ширина 4,5 м, загальна вага близько тонни! І все це ми розміщували … на плавучому пантоні. Якщо ви коли-небудь стояли в човні – то ви розумієте про що ми))). Для стабільності конструкцій ми протягнули під понтоном сталевий трос, дали додаткові розтяжки …

Флористи наповнили картинку ніжністю, світлотехніки змонтували підсвічування … І коли настав час Х, в вечірніх вогнях це місце перетворилося на справжню казку! Ми дивилися на емоції двох закоханих, які побачили свою мрію, і в нашої радості просто не було меж.

Виразні акценти

Щоб чорний колір правильно заграв на весіллі, йому потрібен порядок, як в клавішах на роялі. Ми малювали їм в деталях: будуарний халатик, чорні запрошення, стільці Milano, дизайнерський посуд, стіл молодих … Все разом це створило саме ту картинку, про яку багато хто мріє, але не багато хто наважується;).

Чи вірили ми в те, що нам вдасться втілити такий сміливий проект? Так! У Пікассо є дуже проникливий вираз на цю тему: «Все, що ти можеш уявити – реально». А весілля Сергія і Вікторії доповнила думка: «Все, про що ти мрієш – здійсненне».