Перейти до вмісту

Bohemian dream

Який стиль весілля підходить закоханим, якщо під час підготовки вони подорожують? Безумовно, бохо – кращий варіант! Стиль свободи, творчості і легкого погляду на життя. Як створювався свято мрії для красивих і натхнених Сергія і Олени …

За два місяці і без фати

Ми познайомилися за два місяці до весілля. Сергій і Олена прийшли в агентство «Адам і Єва» за рекомендацією і вже з твердим рішенням, що організовувати їх особливий день будемо саме ми. І це було більше, ніж довіра: так як молоді люди збиралися подорожувати і всю підготовку делегували нашим фей. У нас була єдина умова від нареченої: вона буде в непишный сукні і без фати. І ми почали творити бохо – листуючись, зідзвонюючись і затверджуючи все з парою онлайн …

Богемні деталі

Творити бохо – це як збирати мозаїку з безлічі різних цікавих деталей. Обстеживши галерею з весілля Сергія і Олени, ви відчуєте це. Ми ж розповімо про найважливіші акценти святкової картинки. Весільна арка з макраме, богемний диванчик під деревом з драбинами і подушками як арт-фотозона, карта розсадження з фотографіями гостей (дуже персоніфіковане) … У кожен куточок цього свята ми намагалися вдихнути головну ідею легкості і свободи.

Жити як відчуваєш

Але яким би стилістично вірним не був би декор, він завжди залишається всього лише антуражем. Справжнє бохо починається там, де герої події живуть у цій події так, як їм хочеться. На усмішці, щирості, без формальностей і навмисного свята.

Під час зборів вже було спекотно. Сергій сидів на краю басейну, опустивши ноги в воду, і грав на гітарі … Гості веселилися, спілкувалися, відпочивали. А потім з’явилася наречена: в непишній сукні, з красивим віночком замість фати. Олена була чарівною нареченою!
Це свято було богемно чудовим, легким, простим, читаним, зрозумілим … відкритим для свободи бути щасливими!