Перейти до вмісту

Engineer and Princess

Аліна – ніжна і тендітна, але також впевнена в своїх мріях (як справжня принцеса). Женя – наполегливий, рішучий і винахідливий (ідеальні якості для інженера). Колись їх протилежності зустрілися: все заіскрило, і народилося кохання. Ми просто продовжили писати цю казку на весіллі під красивою назвою «Engineer and Princess».

Книги, троянди, свічки ...

… а ще дерево, ніжний текстиль, написані від руки клятви, гірлянди з лампочок, антикварні ліхтарики … Всі ці деталі можна часто зустріти в казках про кохання. І в стилі рустик, звичайно! Аліні і Жені такий концепт сподобався відразу. Тим більше, що він чудово поєднувався з зоною церемонії.

Церемонію провела фея з дитинства

Як це чуттєво і ніжно, коли вашу історію кохання на церемонії розповідає подруга дитинства! Вона знає ваші важливі, добрі і смішні події не просто з ваших слів, а деякі прожила разом з вами. Вона співпереживає і проживає кожну нотку емоцій і тонко розуміє все недомовлене. На весіллі Аліни і Жені церемонію вела подруга дитинства нареченого, а за сумісництвом – церемоніймейстер :). У поєднанні з неймовірної краси пейзажем це створило по істині казкову атмосферу.

To be continued …

На цьому весіллі було ще багато теплих емоцій. Наречений, як справжній лицар, підготував сюрприз своїй принцесі. Феї агентства «Адам і Єва», як справжні чарівники, допомогли зберегти танець-подарунок в секреті і підготувати локацію. А пізно ввечері ідеальним фінальним акордом свята стали іскристі фонтани і яскраві вогні. Але на цьому казка «Engineer and Princess» не закінчилася. Вона знайде своє продовження в нових главах під назвою «Сім’я».