Перейти до вмісту

Green endless love

Коли ви давно разом і вмієте знаходити компроміси …

Весілля Каті та Артема – це історія про повагу до бажань один одного. Це історія затишного сімейного свята, на якому поруч всі найдорожчі люди, не дивлячись на кілометри відстаней і закриті кордони.

Чому Катя і Артем вибрали нас?

Якщо коротко: агентство «Адам і Єва» їм порадили друзі, для яких ми організовували весілля. Але ви ж розумієте, що аванс довіри ще потрібно виправдати;). Ми знайомилися, слухали їх світ, чули їхні бажання … і дуже швидко усвідомили, яке весілля буде для Каті і Артема ідеальним. Так народився концепт Green Endless Love …

Чому Green Endless Love?

Green – тому що наречена мріяла про велику кількість зелені у флористиці і декорі. Ми втілили це, починаючи з запрошень з сургучовою печаткою і оливковою гілочкою, і закінчуючи затишною заміською локацією з високими деревами.

Endless Love – тому що Катя і Артем давно разом. Їх любов перевірена часом. А їх ніжність і чуйність до мрій один одного викликає захоплення.

Як розпис в РАЦСі перетворилася в чарівну церемонію під деревом?

Спочатку Артем хотів тільки офіційну розпис … Але ми знайшли компроміс: обмін обручками в тіні красивого дерева, без зайвого пафосу, з акцентом на щирих почуттях. Молодятам ідея дуже сподобалася. Тепер фотографії лаконічною церемонії доводять, що рішення було правильним).

Пряма трансляція на весіллі?

Якщо ви звернули увагу, весілля Каті та Артема було в серпні 2020 року. Час пандемії і закритих кордонів. Раптово закритих. Коли квитки вже є, але прилетіти до рідних людей на найважливіше свято не можеш. І так, обійми перенести по інтернет-дротам не можна, але привітання від поважних гостей молоді побачили і почули. І це був дуже зворушливий момент весілля.

І які ж ми щасливі, що причетні до таких теплих спогадів! Весілля Каті і Артема закохав нас в нашу роботу ще сильніше … І ця любов – endless;)