Перейти до вмісту

Irina & Lësha

ЧАРІВНИЦТВО ДОЛІ

Це історія кохання та історія нашої агенції починалися одночасно. Олексій був свідком на першому весіллі, організованому «Адам та Єва». А Ірина була там гостей. І ось через роки вони почали готуватися вже до свого свята, без роздумів довіривши його саме нашому агентству.

Для нас це був такий трепетний момент. До нас прийшла пара, історія якої починалася на нашому першому весіллі! Натхненні іграми долі та красою стосунків закоханих ми взялися до справи.

Ресторан з мальовничою панорамою на Дніпро та міський краєвид на обрії… Витончена арка на церемонії. Чуттєві квіткові композиції та аристократичність сервірування. Насичена шоу-програма із запрошеними зірками, закулісна координація якої зайняла весь перший поверх ресторану.

Це було масштабне по організації та дуже тепле за емоціями свято. Але головне те, що це було свято мрії Ірини та Олексія. Хто знає, може й у цій казці народилася нова історія кохання? І через кілька років до нас у двері постукають закохані, які познайомилися на цьому весіллі.