Перейти до вмісту

Light Emotion

Чи можна зробити феєрверк безшумним? Після цього весілля ми знаємо як!
Таня і Денис мріяли про чуттєві іскорки світла в нічному небі. Але особливості локації не дозволяли: поряд стайні, а від гучних звуків у коней стрес. Як же нашому агентству вдалося врятувати мрію закоханих і не потривожити світ навколо свята?

Світло крізь хмари

Але спочатку ми хочемо поговорити про погоду :). А точніше, про її різкі зміни напередодні свята Тані і Дениса. Ніхто не очікував, щоцей день буде дощовим і таким холодним. Ми планували теплу церемонію на галявині, в концепті ніжного і повітряного декору. А довелося швидко перекроювати всі плани. Хоча, в результаті вийшло навіть цікавіше.

Ми додали пледи, подбавши про гостях. А зону церемонії перенесли під накриття: так в круглій арці на задньому плані заграв фонтан. До того ж, м’яке світло похмурої погоди створив з палітрою свята неймовірну гармонію.

Світло в нічному небі

Отже, нам потрібно було організувати феєрверк там, де є обмеження за рівнем шуму. Ми шукали варіанти, радилися з різними фахівцями, отримували відмову, але не здавалися. І в підсумку знайшли підрядників, які володіють «магією» :). За допомогою спеціальних технологій, що уловлюють і конвертують звук, вони зробили мрію наших закоханих реальної! В епіцентрі свята гриміли яскраві спалахи, освячуючи небо красою, а в цей час в сусідній стайні тихо спали гарні коні).

Ця весільна історія ще раз доводить, що робота агентства – це не тільки декор і таймінг! За кожною красивою картинкою, створеної нами – багато інших складних організаційних завдань. Але ми готові на все, і навіть більше, в ім’я мрії закоханих, які довірили нам свої світлі емоції.