Перейти до вмісту

Літній Артхаус

«Робіть, що хочете», – не дослівно, але десь таким був запит Поліни і Жені на організацію весілля нашому агентству . Звичайно, їм було не все одно, яким буде їхнє свято. Просто вони довірилися нам на 100% і були відкриті по-справжньому для незвичайного концепту.

Весілля як авторське кіно

Отже, ми отримали карт-бланш від молодих на сміливі ідеї. А де є свобода для творчості – там народжується артхаус!

Артхаус – термін з кінематографа. Так називають фільми «не для всіх»: дуже нішеві, авторські, з вузькою аудиторією справжніх шанувальників. Їх створюють не за законами комерції, а за законами мистецтва. 

Саме таку художність ми запропонували внести в весілля Поліни і Євгенія. Без прийнятих на весіллях зефірно-ніжного кольору і форм, з соковитими поєднаннями і незвичайними текстурами. І, на нашу радість, молодим ця ідея сподобалася.

Церемонія з видом на Дніпро

Для реалізації замисленого потрібна була особлива локація. І ми знайшли її в межах Києва: з видом на місто і Дніпро. Просто ідеальний загальний план для кінематографічної картинки! Особливо під час весільної церемонії на понтоні.

Не декором єдиним

Ідея свята – це завжди не тільки картинка, а й атмосфера. Її створюють деталі. Цифрове запрошення по розсилці на телефон замість звичайного паперового, камерне весілля на 20 осіб, зона для «перевзування» гостей під час танців, а самі танці – до ранку … Ось він: справжній артхаус! Коли немає шаблонів, а тільки свобода проживати щастя з найближчими людьми.