Перейти до вмісту

Magic Love

Чи не хочемо узагальнювати, але давайте чесно: для нареченого весілля – це не така чарівна пригода, як для нареченої. Але! Йому не все одно, щаслива його улюблена чи ні. І заради її мрії він буде готовий на все! У цьому вся магія кохання. У цьому початок весільної історії неймовірно красивої пари, Олега і Оксанки.

Бути принцом для своєї принцеси

Ніжна і романтична Оксана мріяла про стильне весілля, з ароматами живих квітів, з акварельним переливом палітри, з чуттєвою церемонією … У той час як її коханий Олег був спочатку як би відстороненим від всіх цих «дівчачих розмов». Зізнаємося, у нас це викликало легке хвилювання. Так як ми завжди намагаємося почути саме пару, втілити бажання і нареченої, і нареченого. І не знаходячи відгуку у обох, відразу – не будемо задоволені результатом. Але потім Олег нам сказав: «Вона хоче казку. І я її створю!». І ці слова справжнього чоловіка надихнули нас творити магію!

Казкова погода на казковому святі

Такого спекотного травня, як у 2019 році, ми не пригадуємо за всі роки роботи агентства «Адам і Єва». +35 в тіні, 19 травня! Було відчуття, що десь зверху для цього гарячого кохання вімкнули липневе сонце. Так, монтувати декорації в таких умовах було непросто. Так, деяким підрядникам ставало погано і ми негайно шукали і знаходили заміну … Але це все залишилося за лаштунками! Тому що в час Х, коли наречена з’явилася на церемонії – це був воістину магічний момент. Оксанка йшла не приховуючи захоплення від мрії, яка стала реальністю … А у арки її чекав той, хто готовий творити для неї казку все життя.