Перейти до вмісту

Natali & Vasya

BREATH OF A ROSE

Складно бути скептиками, коли так часто зустрічаєшся з чаклунством кохання. Ця історія – одна з багатьох, де обставини підкорялися мріям закоханих про їхнє весілля. Не без допомоги наших фей агентства «Адам і Єва», зрозуміло ;), натхненних красою та силою головної квітки весілля – троянди.

З того часу, як вони знайшли один одного – вони жодного разу не розлучалися. Наташа та Вася давно стали сім’єю, і не було ночі, щоб вони дивилися сни окремо. Разом вони прийшли і в наше агентство, коли вирішили, що для їхнього кохання не вистачає єдиного: гарного та душевного весільного свята.

Дата вже була обрана, і міняти її пара не збиралася. Але саме той день на більшості локацій було зайнято. Ми намотували кілометри у пошуках потрібного майданчика, підбирали варіанти, намагалися встигнути у строки… І тут дорогою помітили комплекс, який довгий час був закритий для урочистостей. Абсолютно навмання, сподіваючись на удачу, звернули – і, як виявилося, не дарма).
Локація підкорила серця закоханих і заради свята тут вони, все-таки, змінили дату.

Але на цьому чаклунство кохання не закінчилося… Окрім казкового місця свято Наташі та Васі доповнилося виступом кавер-бенду, про який вони мріяли.
Ну а красу довкола, як завжди, творили наші феї флористи та декоратори. Дивіться галерею – щоб насолодитися ніжною, немов дихання троянд, атмосферою весілля прекрасних Наташі та Васі.