Перейти до вмісту

Для чого потрібен весільний розпорядник?

Якщо коротко, то весільний розпорядник потрібен для того, щоб ваше весілля було святом для вас, а не тільки для ваших гостей.

А щоб зрозуміти роль цього фахівця більш детально, достатньо уявити собі весілля без нього. Це коли у ваш найщасливіший день ви відповідаєте на дзвінки всіх (!) Підрядників, які уточнюють, де монтувати арку, танцпол і спецефекти; а також родичів, які не знають, як дістатися до місця церемонії, куди везти фрукти і алкоголь. Це коли під час весільного застілля ви бігаєте на кухню ресторану, щоб нагадати про «мілк шейк», або поправляєте «на ходу» плей-лист з музиками… А ще весь час перевіряєте, чи не забув хто подушечку з кільцями, пелюстки, свічки в церкві… і таких важливих і не дуже справ, в день весілля просто незліченна кількість!

А тепер уявіть, що весільний розпорядник у вас, на щастя, є. Весь день ви насолоджуєтеся компанією один одного і дорогих вам людей, ви живете кожним яскравим моментом свого свята і можете ні про що не турбуватись. Вас не хвилюють справи в кулуарах, ви найголовніші глядачі на своєму весіллі.

Весільний розпорядник – це як годинниковий механізм: за циферблатом його не видно, але без його роботи стрілки Свята не рухаються в такт.