Перейти до вмісту

Скільки часу потрібно на підготовку до весілля?

Час, необхідний для організації весілля, залежить від масштабу події, складності сценарію, сезону і навіть дня тижня, на який випадає ваше важливе свято.

Але є необхідний мінімум: це 3-4 місяці. За такий термін грамотний і досвідчений організатор зможе якісно підготувати навіть дуже вишукане свято. Ви встигнете затвердити стиль і концепцію, запросити гостей, купити вбрання, замовити флористику і поліграфію, узгодити меню, розписати сценарій…

А ось забронювати ресторан, фотографа і відеографа, провідних артистів і стилістів слід раніше. Так як кращі з них, як правило, вже за рік (а іноді і два) до весільного сезону мають розписаний робочий графік і зайняті у найпопулярніші дати. Обговорювати деталі свята з ними настільки заздалегідь не потрібно. Навряд чи за цей час ви втримаєтесь від спокуси поміняти концепцію весілля кілька разів. Але залишивши завдаток, ви будете спокійні, що на вашому найважливішому святі будуть працювати саме ті підрядники, які вам підходять. А узгодити організаційні питання ви прийдете до них саме за 3-4 місяці до весілля. Уже з весільним розпорядником і підготовленим концептом.