У світі є багато речей, які не піддаються опису. Як любов можна повністю зрозуміти, тільки відчувши її – так оцінити красу різьблених свічок можна тільки їх побачивши … Ми, в «Adam&Eva», пішли далі і запропонували всім бажаючим не тільки дивитися і захоплюватися, а й самим спробувати свої сили в свічковий справі.
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/70E95C71CE11DF84F3269D23AF861D1022A7C94519A5878233pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/70E95C71CE11DF84F3269D23AF861D1022A7C94519A5878233pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7375C9ADFEF17B72AF65A834796C6329E0AF989190BFB25A40pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7375C9ADFEF17B72AF65A834796C6329E0AF989190BFB25A40pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/111.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/111.jpg)
По-перше, тому що вести майстер-клас ми запросили справжню фею свічкового мистецтва – майстри з багаторічним досвідом Ірину. Вона повідала учасникам історію свічок, а потім під здивований захват публіки показала, як вона створює на тілі свічки чарівні, витончені різьблені візерунки …
По-друге, тому що процес творчості – це завжди творчо і казково. Кожен учасник майстер-класу отримав незабутні емоції, створюючи свою першу різьблену свічку. По-третє, заняття проходило напередодні Дня всіх закоханих. Учасники створювали свічки в подарунок коханим людям! І якщо ви готували коли-небудь сюрприз своєму рідному людині, то, безумовно, зрозумієте, яка особлива атмосфера панувала на нашому майстер-класі …
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4BF60CBD4FEE644A8A814DFA9B6BEF9488FF88AF05B8CEA805pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4BF60CBD4FEE644A8A814DFA9B6BEF9488FF88AF05B8CEA805pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/69B63452C25BBDB48E9D79CC49412E2E936FECE7AFD0AD8DE2pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/69B63452C25BBDB48E9D79CC49412E2E936FECE7AFD0AD8DE2pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/208DF984A4A95490473FE5E3897C42BD37C0E759A8E3FD1EA4pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)
![](https://adamandeva.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/208DF984A4A95490473FE5E3897C42BD37C0E759A8E3FD1EA4pimgpsh_fullsize_distr1.jpg)